Aday Özgeçmiş Oluşturdu

  Beyoğlulu Yeni İşe Yerleştirildi

işverenler ile iş arayanlar
BEYİM de buluşuyor
CV’ni gönder iş seni bulsun

CV’ni gönder iş seni bulsun beyogluistihdam.com

CV’ni gönder iş seni bulsun beyogluistihdam.com

BEYİM veri tabanına giren hiçbir CV’yi atlamıyoruz, yokluğa, boşluğa mahkum etmiyoruz. Her birini titizlikle değerlendiriyor, istihdamla ilgili bütün süreçleri takip ediyoruz.

Halihazırda internet üzerinde hizmet veren beyogluistihdam.com, Beyoğlu’ndaki işçi ve işverenlerin buluşma adresi. Şirketler personel ihtiyacını web üzerinden anında duyurabiliyor. İş arayanlar da CV’lerini web sitesinde yayınlayabiliyor. Sisteme giren her bir cv istihdam uzmanlarımız tarafından büyük bir titizlikle değerlendiriliyor.

Hiçbir CV’yi atlamıyoruz, yokluğa, boşluğa mahkum etmiyoruz. BEYİM’i diğer kariyer sitelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri bu. CV’ler değerlendirildikten sonra, adaya uygun olan işlerle ilgili mülakata çağırıyoruz.

İstihdamın sağlanabilmesi için adayın mesleki eğitim alması gerekiyorsa, kurumsal ortaklarımıza yönlendiriyoruz. Adayın talep ettiği işle, donanımı arasında uyumsuzluk varsa, rehberlik hizmetleri veriyoruz.

Hiçbir mesleği, hiçbir deneyimi olmasa bile mesleki eğitimler ve staj imkanlarıyla iş talep eden vatandaşımızın hayata tutunmasını sağlıyoruz. İş arayan, meslek sahibi olmak isteyen bütün vatandaşlarımızın yanındayız.

beyogluistihdam.com’da aday ve işveren adına yapılan başvurularda tüm süreçleri yönetebildiğimiz özel bir yazılım kullanıyoruz. Beyoğlu Kent Otomasyon sistemleri ile de entegre edilen bu özel yazılım, Empatik İnsan Kaynakları tarafından 9 yıllık bir emek sonunda geliştirildi.