Aday Özgeçmiş Oluşturdu

  Beyoğlulu Yeni İşe Yerleştirildi

işverenler ile iş arayanlar
BEYİM de buluşuyor
BEYİM’le yeteneklerinizi keşfedin, kendinizi geliştirin

BEYİM’le yeteneklerinizi keşfedin, kendinizi geliştirin

BEYİM’le yeteneklerinizi keşfedin, kendinizi geliştirin

İş arayan vatandaşlarımızı, yetenekleriyle birlikte en iyi şekilde tanıyor, rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

BEYİM’e başvuran adaylarımızı, insan kaynakları uzmanlarımız mülakata alıyor, bir takım özel testlere tabi tutuyor. Amaç; adayı, yetenekleriyle birlikte en iyi şekilde tanımak. Aday hakkında elde ettiğimiz bilgiler ışığında yönlendirmeler yapıyoruz.

Böylece aday, eğitim, kapasite ve yeteneklerine en uygun işte çalışma fırsatı buluyor. Kişinin yetenekleriyle örtüşen bir işte çalışması ise gelecekteki başarı ve mutluluğu için büyük önem arz ediyor.

BEYİM, insan hayatında kilit öneme sahip bu hizmeti tüm adaylara sunuyor. Yetenek Yönetimi, BEYİM’i benzer istihdam ofislerinden farklı kılan unsurlardan sadece biri...

Mutlu ve başarılı bir hayat için

Çalışma hayatı ile ilgili bilincin erken yaşlardan itibaren edinilmesi, gelecek planları açısından çok önemli...

Kişinin hayat boyu mutluluğu ve başarısı, kendi özelliklerine ve beklentilerine uygun bir işe sahip olması ile doğru orantılı. Çalışma hayatı ile ilgili bu bilincin henüz erken yaşlardan itibaren edinilmesi, gelecek planları açısından önem arz ediyor. Bireylere yetenek ve kişilik özelliklerine uygun meslek seçmenin önemini kavratmak üzere eğitim ve rehberlik hizmetleri vermek BEYİM’in öncelikli konu başlıklarından. Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Orta ve lise öğrenimi devam eden öğrencilere meslek seçiminin önemi ile ilgili, eğitim seminerleri organize ediyoruz.

Kendini tanı, hedefini belirle ve geleceğe doğru bir adım at

İnsanlar, başarı duygusunu tatmayı, o coşkuyu, o mutluluğu ve heyecanı yaşamayı ister ama buna rağmen büyük çoğunluğu bir hedefe sahip olamadan yaşarlar. Eğer bir hedefiniz yoksa ne zaman ne yapacağınız belli değildir. Hayatta en büyük başarıları kazanan insanlar büyük hedefleri olan insanlardır. Bu yüzden; insan kendini tanımalı, hedeflerini belirlemeli ve bu hedefler doğrultusunda geleceğine sahip çıkmalıdır. Doğru ve sonradan pişmanlık duyulmadan yapılacak bir tercih, tüm hayatımızı mutlu ve huzurlu geçirmemizi sağlayacaktır. Doğru meslek tercihi yapılarak, geleceğe sahip çıkılabilir.