Aday Özgeçmiş Oluşturdu

  Beyoğlulu Yeni İşe Yerleştirildi

işverenler ile iş arayanlar
BEYİM de buluşuyor
İşverenler - iş arayanlar BEYİM’de buluşuyor

İşverenler - iş arayanlar BEYİM’de buluşuyor

İşverenler - iş arayanlar BEYİM’de buluşuyor

Beyoğlu’nda iş gücü arz eden vatandaşlarla, personel arayan işletmelerimizi buluşturuyor, iş arayan vatandaşlarımızın, işletmelerimizin hem dert ortağı hem çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz.

Beyoğlu İstihdam Merkezimizle iş arayanlar ile işverenler arasında köprü kuruyoruz. Bir adayın işe yerleştirme süreçlerinin tamamını yönetiyoruz. Profesyonel bir insan kaynakları firmasının sunduğu hizmetlerin çok daha fazlasını sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizden hem iş arayanlar hem de hem de işletmelerimiz yaralanabiliyor.

Beyoğlu’nda iş gücü arz eden vatandaşlarla, personel arayan işletmelerimiz buluşturuyor, iş başvurularında yaşanan problemleri, başvuru yöntemlerini, düşülen hataları, iş arayanların dikkatine sunarak; arz ve talebin, problemleri aşarak buluşmasını sağlıyoruz. İş ve aday bulmayı güçleştiren bütün engelleri ortadan kaldırıyoruz.

BEYİM’i herhangi bir iş bulma merkezinden ayıran burayı bir istihdam merkezine dönüştüren asıl unsur; hiçbir mesleği olmayan vatandaşlarımıza önce eğitim vermemiz. Çünkü bir iş sahibi olabilmek için öncelikle meslek sahibi olmak gerekiyor. BEYİM’le mesleği olmayan ve ama iş talep eden vatandaşlarımıza eğitim veriyor; sonra istihdamla ilgili bütün süreçleri yönetiyoruz. Yani pasif istihdamı değil; aktif istihdamı esas alıyoruz.
BEYİM’le CV’ni bırak, biz seni ararız devri kapanıyor.
BEYİM’de seçme, değerlendirme, yönlendirme ve performans takibi gibi işe alımla ilgili tüm süreçleri takip ediyoruz. İstihdam uzmanlarımız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilen kişilik analizleri, seçme-değerlendirme süreçleri sonrası adaylar, işletmelere yönlendiriliyor.

BEYİM’de sunduğumuz hizmetler işe yerleştirmekle sınırlı değil. Adaylarımızı Beyoğlu’nda işe yerleştirdikten sonra denetleme ve kontrol süreçlerini devreye alıyoruz. Performans ve memnuniyet düzeylerini takip ediyoruz. Sürekli iş değiştirenleri tespit ediyoruz. Bu takip ve tespitleri aynı şekilde işveren için de gerçekleştiriyoruz.